4206 GAIL BLVD

WEST MELBOURNE, Florida 32904 · Brevard County · Parcel 28 3708-05-D-8

$47 100
Assessed Value
$108 010
Market Value
Annual Tax
$22 100
Taxable Value
Ownership
OwnerSell Randy
Mailing Address4206 Gail BLVD West Melbourne FL 32904
Property Details
Year Built1978
Living Area1 288 sq ft
Lot Size7 405 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$56 000
Just (Market) Value$108 010
Assessed Value$47 100
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 100